Relpol Przekaźnik interfejsowy PIR2-230AC-00LVstyki: 2P, zasilanie: 230VAC, prąd obciążeniowy: 12A, szerokość: 15,5mm
RelpolPrzekaźniki
Najlepsza cena
Dostępny w 1 z 1 sklepów
Zaufane sklepy
Szybka dostawa
Historia cen
EAN:5900005127908
Gdzie najtaniej?Porównanie 1 dostępnych ofert
Morele.net
1
Ostatnio oglądane
Podobne produkty
Inne produkty marki Relpol w tej kategorii